درباره ما

درباره ما

فرش دستباف بعنوان یکی از کالاهای مهم ، صادراتی و نماد ملت ایران محسوب می‌گردد که در سطح بین‌الملل شناخته شده و مورد تایید همگان است. .

فرش نوری با بیش از یکصد سابقه و سه نسل موفق در زمینه تولید ،فروش و صادرات فرش  دشتباف مفتخر است که طی این سالها در بالاترین سطح کیفیت ، بهترین خدمات را به مشتریان داخلی و خارجی ارائه نموده است.

این شرکت خانوادگی از سال 1298 کار خود را آغاز نموده و تا امروز سعی در جلب نظر مصرف کنندگان فرش دستباف را دارد.

این شرکت تلاش دارد با تهیه بهترین مواد اولیه و اقدام به طراحی فرشهای متناسب با سلیقه بازار هرچه بیشتر در ارتقاء و پیشرفت فرش دستباف ایران، این هنر سابقه دار و با ارزش که سال های سال با زحمت اساتید بزرگ رشد یافته است ، قدمی بردارد.

هم اکنون تولیدات فرش نوری به دلیل کیفیت و تنوع نقشه در کنار استفاده از مواد اولیه مرغوب مورد استقبال مصرف کنندگان داخلی و خارجی قرار گرفته است.

فرش نوری در طول چندین دهه فعالیت خود ،نشان داده است که در تولید فرشهای با کیفیت به همراه مواد اولیه مطلوب پیشرو بوده و برای تأمین نظر مصرف کنندگان همه تلاش خود را مبذول می دارد.

اهداف

دکوراسیون منزل ایرانی با توجه به طرح‌های مناسب با فرهنگ مردم مستلزم انتخاب فرش دستباف ایرانی می‌باشد. به‌گونه‌ای که اگر فرد بخواهد دکوراسیونی زیبا و در عین حال مجلل داشته باشد می‌تواند با مطابقت دادن طرح فرش‌های دستباف با دیگر اجزای منزل خود فضایی بی‌نظیر و شکیل به وجود آورد. با این حال به دلیل اینکه در حال حاضر تولیدکنندگان این محصول سعی کرده‌اند انواع بسیار متعدد و مختلفی از فرش دستبافت در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع را روانه بازار کنند می‌توان گفت مشتریان عزیز می‌توانند بنا به نیاز و سلیقه خود نوعی از این محصول را انتخاب و خریداری کنند و در منزل خود از آن استفاده نمایند.

خرید فرش دستباف ایرانی از برندهای معروف می‌تواند به مشتری کمک نماید تا محصولی بی‌نظیر و در عین حال با قیمت مناسب تهیه کنند .

فرش نوری یکی از این این برندها است که با یکبار مراجعه به آن برای همیشه مشتری آن خواهید شد

مسئولیت اجتماعی

فرش نوری در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود اقدام به ایجاد کارگاه  آموزش   قالی بافی در استان سیستان و بلوچستان ،شهر زابل نموده  و در حین آموزش قالی بافی نسبت به آموزشهای جانبی از قبیل سواد آموزی، احکام و بهداشت  فردی و جمعیاقدام نموده و سعی در ارتقاء سطح فرهنگی جامعه را دارد.

کلیه درآمد حاصل از فروش محصولات تولیدی این کارگاه متعلق به بافندگان این منطقه محروم می باشد.

این شرکت بر خود فرض می داند نسبت به هرگونه فعالیتی که سطح فرهنگی و اقتصادی جامعه را بالا ببرد اقدام نموده و تمام تلاش خود را مبذول دارد..